sulltan sezoni ri

sulltan sezoni ri

Sulejmani i madhërishëm (serial) - wikipedia, Statusi kthjellët shko te: navigacion , kërko informacione mbi serialin titulli shqip: sulejmani i madhërishëm titulli origjinal: muhteşem yüzyıl shteti i. Sulejmani i madhërishëm - episodi 58 - albanian screen tv, Sulejmani i madhërishëm - episodi 58 hyrremi mëson se në shtëpizën e gjuetarëve, sulltan sulejmani mban si robinë një grua.. “sulejmani i madhërishëm” tronditet nga dy tragjedi, Temë kryesore në sezonin e katërt të serialit “sulejmani i madhërishëm” do të jetë vdekja e sulejmanit dhe hyrremit, dhe është interesante të shihet se.

Sulejmani i madhërishëm - episodi 67 - albanian screen tv, Festim liti: postuar 20/10/2012 23:26: zonja apo zonjushe ina! historija mund te jete e vertete,por,me falni,trillimi nuk mund te jete kurre real,aq me pak i. Kontakti - rtv 21, Pershendetje? rtv21 ju uroj qe keni filluar me dizajn të ri? dizajni shum i bukur?! dhe shpresoj qe te ju ec mbarë?! po veq deshta me dite se qka u ban me serialin. Tv 21 - rtv 21, Mir se ju gjej gjithve, un jom kosovarja nga amerika. ne ketu kemi shum kanale turke qe i pelqejm shum dhe kemi shum seriala qe i shikojm edhe pse un e kuptoj turqen.