fatmagyl n rtv 21 seriali

fatmagyl n rtv 21 seriali

Në rtv21 nis fatmagyl - telekomanda, Duke filluar nga sonte në rtv21 në ora 20:05 në rtv21 nis seriali i ri turk ‘fatmagyl’ (fatmagül’ün suçu ne?). seriali flet për një vajzë të dhunuar e. Skema programore (tok) - rtv 21, Shum te bukur jeni,edhe punoni shume por disa gjërave nuk i kushtoni randesi sepse psh: serialin mbretresha e jugut e perseritni ne ora 22:30 e kurse seriali fillon. Skema programore sat - rtv 21, Rrespekt dhe punë te mbarë – me bani pershtypje emisioni korab lecit rendevu ku flitej per kulturë pra dt.4.02.2012. flitej per hapesiren ne rtv..

Tv 21 - rtv 21, Shume te mire jeni veq pak keq qe edhe ne internet nuk po mujm me ju shiku live si te tjerat tv.athu pse se. Kontakti - rtv 21, Pershendetje rtv21 e kom nje “kerkesë” nese kishit pas mundesi ju rtv21 me fillu me marr projektin e ndonje seriali vendor sepse veq ju nuk keni seriala vendor. Karadayi – rtv 21 - ejashiko.com - shiko seriale turke, © 2011 ejashiko - të gjitha drejtat e rezervuara.