sulltan sylejman sezoni i dyt

sulltan sylejman sezoni i dyt

Jeta dhe veprimtaria e sulltan sulejman kanuniut (pjesa i, Sulltan sylejman kanuniu, i cili doli në fron me 30 shtator të vitit 1520, ishte i vetmi djalë që i mbeti gjallë javuz sulltan selimit dhe që lindi. Sulejmani i madherishem - episodi 18 - albanian screen tv, Megi: postuar 13/06/2013 14:23: me pelqen ky serial vetem nga hyrremi sepse eshte nje grua e bukur dhe e forte.une i shikoj te gjitha pjeset qe jep tek sulltan. Sulejmani i madhërishëm, sulltani që ka mbërthyer, Nuk besoja njehere se sulltan sylejmani eshte shqiptar po tani mora vesh se sulltani eshte shqiptar kur e shikova sezonin e pare me la shume pershtypje po me kenaqesi.

Tv 21 - rtv 21, Shume te mire jeni veq pak keq qe edhe ne internet nuk po mujm me ju shiku live si te tjerat tv.athu pse se. Sulejmani i madherishem - episodi 150 - albanian screen tv, Artina: postuar 14/07/2013 20:54 @laurenta ka shkruar:filmi,,sulltan sylejmani shekulli madheshtore,, eshte filmi me i mbrekullueshem nga te gjith filmat e tjer , qe. Vitet e humbura në rtv21 | bllogu për televizion, Sonte në rtv21, pas përfundimit të serialit “jetë e hidhur”, fillon të shfaqet serialit tjetër turk, “vitet e humbura”, apo në origjinal.