sulltan sylejman sezoni ri 2012

sulltan sylejman sezoni ri 2012

Jeta dhe veprimtaria e sulltan sulejman kanuniut (pjesa i, Sulltan sylejman kanuniu, i cili doli në fron me 30 shtator të vitit 1520, ishte i vetmi djalë që i mbeti gjallë javuz sulltan selimit dhe që lindi. Sulejmani i madherishem - njihvetveten | …dhe dija do te, Gresa thotë : 24 mars, 2012 te 11:19 am. ju dua shum hyrrem gynihal mahidevran sulltanesh hatiqe sulltan ibrahim mehmet mustaf selim mihiman leo sadka e. Sulejmani i madhërishëm, sezoni i katërt nga 24 janari, Sezoni i katërt i serialit sulejmani i madherishem do te trasmetohet nga 24 janari ne oren 21:15 premierë në albanian screen!.

Fatmagyl episodi 18 - albanian screen tv, Danjela: postuar 31/07/2013 18:00: perse eshte ndaluar trasmetimi i dy serialeve me te ndiekura (fatmagyl dhe sulltan sulejman) dhe kur do filloj vazhdimi i tyre.ju. Tv 21 - rtv 21, Shume te mire jeni veq pak keq qe edhe ne internet nuk po mujm me ju shiku live si te tjerat tv.athu pse se. Kontakti - rtv 21, Pershendetje? rtv21 ju uroj qe keni filluar me dizajn të ri? dizajni shum i bukur?! dhe shpresoj qe te ju ec mbarë?! po veq deshta me dite se qka u ban me serialin.