hyrrem foto

hyrrem foto

Showbiz - kosovo news network - ballina, Irina xhelozon për ronaldon (video) 28.10.2014 16:21 - modelja ruse, irina shayk, ka xhelozuar për cristiano ronaldon gjatë ndarjes së çmimeve nga lfp për. Showbiz - kosova online, Rita, me bodybikini në ballinën e cosmopolitan (foto) rita ora ka paralajmëruar një set shumë të nxehtë të fotografive, të realizuar për revistën. Showbiz - lajmet e fundit ne albeu.com, Aktorja nuk pranon ndërhyrjet, zhgënjen në rrugë (foto lajm) pavarësisht thashethemeve për një ndërhyrje estetike, aktorja renee zellweger i ka cilësuar.

Sulejman i madhërishëm, ja si përfundon seriali, Ja ngjarjet më pikante të dy sezoneve të fundit, sulejmani vret të birin dhe humb motrën ‘sulejmani i madhërishëm 3’, hatixhe rrëmben hyrremin. Www.albeu.com, Fotoja e diktatorit, pd-ramës: kërko falje ose përballu me qytetarët pd reagoi sot ndaj heshtjes që kryeministri edi rama në lidhje me shfaqjen e fotos së. Njihuni me fëmijët e sulltan sulejmanit dhe hyrremit, Gazeta panorama versioni online ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etc.